Mesut Mobilya | Evinize Dair Her Şey

Hakkımızda

1971 YILINDA DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ HİKMET TUNALI TARAFINDAN KURULAN MÜTEVAZI BİR MARANGOZ ATÖLYESİYLE FAALİYETİNE BAŞLAYAN FİRMAMIZ; ZANAATKÂR RUHU, USTALIK TECRÜBESİ, MESLEK AŞKI VE İŞ AHLAKI ÜZERİNE KURULU SAĞLAM TEMELLER SONUCUNDA SÜREKLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE BÜYÜYEREK 2. KUŞAK YÖNETİCİLERİNDE DESTEĞİYLE BUGÜN BÖLGEMİZİN SEÇKİN VE GÜVENİLİR MARKALARI ARASINDA ÜST SIRALARDA YERİNİ ALMIŞTIR.

‘YENİLİKÇİ, KALİTELİ VE ÖZEL TASARIM İLE KOMBİNASYONLU ÖZEL BİR DURUŞA SAHİP OLUNMALI ‘ SLOGANI İLE MOBİLYA SEKTÖRÜNDEKİ YERİMİZİN SORUMLULUĞUNU TAŞIYAN BİR MARKA OLMAK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR İLKEDİR. KALİTELİ VE ÖZGÜN TASARIMLARI UYGUN FİYATLARLA SUNMA GAYRETİ İÇİNDE OLAN MESUT MOBİLYA; ÇEVREYE DUYARLI DOĞA DOSTU OLAN, İNSAN SAĞLINA ZARAR VERMEYEN HAMMADELER KULLANILARAK ÜRETİLEN, YAŞAM KALİTENİZİ ARTTIRACAK ŞEKİLDE TASARLANAN, AİLENİZDEKİ HER YAŞTAN BİREYE HİTAP EDECEK VE GÜVENLE KULLANABİLECEĞİ, EN SON TEKNOLOJİ MAKİNELERLE İMAL EDİLEN MOBİLYALARI SİZLERE SUNARAK, SATIŞ ANINDAN ÜRÜN TESLİMATINA KADAR GÜLER YÜZLÜ UZMAN KADROSUYLA HİZMET VERMEKTEDİR.

1971 yılından beri YATAK ODASI – YEMEK ODASI – SALON KOLTUĞU – OTURMA GURUBU – YATAK BAZA – GENÇ ODASI – BEBEK ODASI – KANEPE – MUTFAK GURUPLARI -TV ÜNİTELERİ – AKSESUAR ÇEŞİTLERİ VE ÖZEL SİPARİŞ İŞLERİNİZ İLE EVİNİZİN HER KÖŞESİNDE OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ.

BUGÜN MESUT MOBİLYA OLARAK, KENDİ İMALATHANEMİZDEN VE TEDARİKÇİLERİMİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ İLE BİRLİKTE TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET SAĞLAMA GAYRETİ İÇİNDEYİZ. 2019 YILI İTİBARİYLE KURMUŞ OLDUĞUMUZ www.mesutmobilya.com E-TİCARET SİTEMİZ İLE NEREDE YAŞADIĞINIZ FARK ETMEKSİZİN; KAPIYA KADAR TESLİMAT, MONTAJ VE SATIŞ SONRASI HİZMET GÜVENCESİYLE TÜM MÜŞTERİLERİMİZE ULAŞIYOR OLABİLMENİN SEVİNCİ VE GURURU İÇERSİNDEYİZ.


EVİNİZİ BİZE EMANET EDEBİLİRSİNİZ! EVİNİZİN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR.

ADRESLERİMİZ

MESUT MOBİLYA

Ferhatpaşa Mahallesi Değirmen
Sokak No: 13 Çatalca – İstanbul

SHOWROOM

Kaleiçi Mahallesi Fetih Caddesi
No: 9 Çatalca – İstanbul
Para birimini seçin